Szanowni  Rodzice,

W związku w wprowadzonymi obostrzeniami i ogłoszeniem zamknięcia przedszkoli informujemy, że w dniach
29.03.2021r.– 9.04.2021r. nasze przedszkole będzie zamknięte.

W przedszkolu będą miały zapewnioną opiekę dzieci Rodziców wykonujących zawody medyczne  lub służb porządkowych, w trakcie wykonywania przez nich obowiązków służbowych. (W celu zgłoszenia potrzeby konieczności zapewnienia opieki Rodzice proszeni są o wysłanie informacji drogą mailową biuro@jagodkaprzedszkole.pl).

Aktualizacja: Przedszkole zapewnia opiekę zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałąniem i zwalczaniem COVID-19.

Prosimy o wiadomość w przypadku konieczności zapewnienia dziecku opieki.

Szanowni Państwo,

Zapisy na rok 2021/22 przyjmujemy od 1 kwietnia 2021 roku. (biuro@jagodkaprzedszkole.pl)

W roku szkolnym 2020/21 nie dysponujemy już wolnymi miejscami.

UWAGA RODZICE,

ze względu na konieczność ukończenia prac modernizacyjnych w przedszkolu zajęcia adaptacyjne
odbędą się 31 sierpnia (poniedziałek), od godz. 10:00.

(Zajęcia, które miały się odbyć dnia 27,28 sierpnia są odwołane).

Informujemy, że placówka od 25 maja 2020r. jest czynna w godzinach 7.00 -17.00.

Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 8.30 – po tym czasie drzwi placówki zostaną zamknięte.

Dzieci prosimy odebrać maksymalnie do godziny 17.00 (po tym czasie w placówce odbywa się dezynfekcja).

Od września placówka będzie czynna w godz. 6:30 – 18:30.

Przerwa wakacyjna

Przypominamy, że w dniach 6-31 lipca 2020 roku zaplanowana jest przerwa wakacyjna. W okresie przerwy wakacyjnej cały Personel przedszkola będzie przebywał na urlopach. Zostaną przeprowadzone niezbędne prace modernizacyjne. Powstanie także NOWA kuchnia w przedszkolu. - Specjalnie zaprojektowana, jagodowa kuchnia zostanie wyposażona w piękne meble oraz nowoczesny sprzęt, aby można było w dalszym ciągu gotować dla Państwa Dzieci pyszne posiłki na miejscu w przedszkolu.

Przyjmujemy zgłoszenia do kolejnej grupy, która będzie przyjęta od 15 czerwca.
Chęć zgłoszenia dziecka przekazują Państwo w formie elektronicznej biuro@jagodkaprzedszkole.pl
lub osobiście w placówce. - (Należy wypełnić oświadczenie).
(Zgłoszenia przyjmujemy do 11 czerwca)

Informacja dotyczy funkcjonowania placówki w czerwcu
Przedszkole wznowiło działalność od 25 maja. Próbę przywrócenia „normalności” rozpoczynają przedszkola w naszym kraju. Musimy jednak pamiętać, że jest to PRÓBA - żadna placówka nie powraca do normalnego funkcjonowania.
Według wskazań MEN głównym zadaniem przedszkoli będzie zapewnienie opieki nad dziećmi rodziców aktualnie pracujących. Na ten czas w naszej placówce wprowadzone zostaną nowe zasady organizacji pracy oraz wytyczne dotyczące profilaktyki zarażeń COVID-19, do których wszyscy musimy się dostosować. Zmiany w zakresie organizacji pracy placówek będą wprowadzane zgodnie
z wytycznymi rządu związanymi z działaniami mającymi na celu łagodzenie obostrzeń.
Zwracamy Państwa uwagę na zalecenia Ministra Zdrowia – jeśli rodzice nie muszą posyłać dziecka do przedszkola, prosimy tego nie robić.
Chęć zgłoszenia dziecka przekazują Państwo w formie elektronicznej na adres mailowy biuro@jagodkaprzedszkole.pl. Nie telefonicznie, smsowo, czy poprzez facebook.
Zostaną Państwu wysłane dokumenty do wypełnienia i podpisania, które należy odesłać.
Kryteria przyjęcia dziecka
W pierwszej kolejności z przedszkola korzystać mogą dzieci pracowników ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dzieci pracowników oświaty, dzieci obojga pracujących rodziców. W przypadku kiedy będzie taka możliwość zostaną również przyjęte dzieci rodziców, którzy nie pracują, a rodzice wyrażą chęć zgłoszenia dziecka.

Szanowni Rodzice,
Niepubliczne Przedszkole „Jagódka” oraz Publiczne Przedszkole „Jagódka ABC” jest przygotowywane na wznowienie działalności od 25 maja 2020 w ograniczonym zakresie. Jednocześnie informuję, że w dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie. Proszę o wiadomość od Rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki nad dzieckiem w domu (biuro@jagodkaprzedszkole.pl).
Rodziców którzy będą sprawować opiekę w domu również proszę o wiadomość. Informację należy przesłać do 19 maja (wtorek). Przedszkole nie pobiera opłat od Rodziców, którzy nie będą korzystali z usług przedszkola do końca sierpnia 2020 roku.

Jednocześnie informuję, że do godz. 18:00 (19 maja 2020 roku) należy przesłać maila z oświadczeniem podpisanym przez Rodziców.

Chętnym Rodzicom zostanie przesłane oświadczenie do wypełnienia - prosimy o kontakt biuro@jagodkaprzedszkole.pl