"Śmiać się często i serdecznie, zdobyć szacunek ludzi inteligentnych i sympatię dzieci – to znaczy odnieść sukces."
Ralph Waldo Emerson

Zerówka

W nowym roku czeka na nas wiele atrakcji!

Nasze przedszkole realizuje projekt "JAGODOWE PODRÓŻE małe i DUŻE". Odwiedzą nas ciekawi goście i opowiedzą o tym jaki ŚWIAT JEST PIĘKNY!

Polecamy książki Pani Martyny Wojciechowskiej :)

Przedszkole Jagódka Ząbki - Występ grupy tanecznej w Teatrze Palladium

Witamy!

Witamy serdecznie!

UWAGA - Ważne informacje dla Rodziców umieszczone są w zakładce "Aktualności"

Przedszkole Niepubliczne „Jagódka” działa na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Ząbki. Jest realizacją marzenia o stworzeniu miejsca, w którym dzieci w przyjaznej, pełnej szacunku i zrozumienia atmosferze będą mogły rozwijać się w każdej dziedzinie życia.

Dyrektorem Przedszkola jest EWA JABŁOŃSKA. – Wykwalifikowany Nauczyciel z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Dyrektorka przedszkola - Ewa Jabłońska - z podopiecznymi.

Pobyt dzieci na świeżym powietrzu jest nierozłącznym zadaniem wychowawczym placówki przedszkolnej. Zajęcia przeprowadzane w ogrodzie przedszkolnym wpływają pozytywnie na sferę emocjonalną oraz na poszerzanie doświadczeń dzieci i wspieranie ich rozwoju poprzez organizowanie okazji edukacyjnych, podczas których następuje integracja dzieci w przedszkolu. Pobyt dziecka na świeżym powietrzu zaspokaja potrzebę ruchu dziecka w wieku przedszkolnym.

POBYT DZIECI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Plac zabawa - zdjęcie